Niedziela, Czerwiec 13
Pilates&Fitness Logo
  1. Pilates&Fitness
  2. Książki
  3. "Psychologia jogi. Wprowadzenie do Jogas...

Gosia Moroz

"Psychologia jogi. Wprowadzenie do Jogasutr Patańdźalego"

Joga: ćwiczenia czy styl życia? To, co dla niektórych jest zwykłą aktywnością fiziyczną, dla innych może być prawdziwą filozofią życia. Jeśli zaliczasz się do drugiej grupy, to mamy książkę dedykowaną specjalnie dla Ciebie!

Psychologia jogi

"Psychologia jogi. Wprowadzenie do Jogasutr Patańdźalego" to propozycja dla każdego, kto uważa jogę za coś więcej, niż tylko ćwiczenia. Autor książki, Maciej Wielobób, w prosty sposób omawia teoretyczne aspekty jogi. Wystarczy spojrzeć na opinie czytelników, by wiedzieć, że warto ją mieć w swojej biblioteczce!

„Teoretyczna wiedza praktyki jogi. Dla mnie cenna.”

„Bardzo fajna pozycja, w której autor dość skomplikowaną materię omawia w prosty, przyjemny oraz praktyczny sposób. Książka pozwala uzupełnić swoją praktykę jogi o wiedzę teoretyczną. Autor przypomina, że joga to coś więcej niż zespół ćwiczeń oraz zapoznaje czytelnika z szeregiem zasad moralnych i sposobem postrzegania świata, który został ukształtowany wiele lat temu. Pomimo zwięzłej formy autorowi udało się omówić zarówno zagadnienia duchowe, moralne oraz praktyczne.”

Warto jednak wiedzieć, że książka nie jest przeznaczona dla laika. Żeby w pełni z niej skorzystać, warto znać główne założenia jogi – w dziele Macieja Wielobóba dowiesz się o mistrzach szkoły samego autora, podwaliny teoretyczne całej praktyki. Pamiętaj: joga to nie tylko ćwiczenia, to filozofia życia i nauka o zdrowiu fizycznym i psychicznym!

Joga i medytacja

Ci, którzy siedzą w temacie dłużej, wiedzą, że joga w połączeniu z medytacją może przynieść spokój ducha, zapewnić lepsze samopoczucie. Świadomość swojego ciała i swojego „ja” zapewnia szczęście. Wszystko to osiągniesz dzięki wewnętrznej równowadze, którą uzyskasz poprzez pracę nad własnym ciałem.

Kim jest Maciej Wielobób? To jednej z najbardziej znanych w Polsce nauczyciel jogi oraz medytacji. Ma swoje centrum medytacji w Krakowie, gdzie prowadzi szkołę jogi. Koniecznie sprawdź jego książkę: "Psychologia jogi. Wprowadzenie do Jogasutr Patańdźalego". Tylko teraz, książka i ebook może być u Ciebie za 24,90!

Nie przegap takiej okazji: już teraz dowiedz się, jak wprowadzić równowagę i szczęście do swojego życia.Koniecznie też podziel się z nami swoim doświadczeniem! 

Paula Bukowska

Paula Bukowska

Co jeść przed i po treningu? Czytaj poprzedni

Co jeść przed i po treningu?

Dieta biegacza Czytaj następny

Dieta biegacza

Komentarze

Dla Ciebie

Oddychanie w ćwiczeniach Pilates
Taniec brzucha dla smukłej sylwetki
Akupresura - najprzyjemniejszy sposób zwalczania bólu

Polecamy

Chwile pełne bliskości - konkurs Mama i ja
Akcja: lato 2021 - dieta!

Kategorie

Popularne tagi